Evil XENA z The Way Evil CALLISTO z Fallen Angel
EvilCON 2001
EvilCON 2001
EvilCON 2001


Zpět na hlavní stránku


     čtvrtek, 29.listopadu 2001, den nultý ;)

  Celý EvilCON pro mě a Ziinu začal již o den dříve. Jelikož jsem měl na akci dodat něco té techniky (tedy počítač, video, foťák a DVDčka), domluvili jsme se s Dádou, že k ní domu navozíme a instalujem všechno o den dříve, před vypuknutím celé akce. Odpoledne, po příchodu z práce jsem tedy pomaličku začal všechno demontovat a jak mi tak na podlaze pomalu rostla hromada všemožných věcí, co se měly odvést, v duchu jsem si nadával, do čeho jsem se to vlastně já blbec pustil. Nakonec z toho byla jedna velká taška plná kabelů, repráčků a napájecích zdrojů, taky v ní byla myš, krysa, ježek a klávesnice. Ziina pak tašku označila jako "mafiánskou na předávání peněz". Vedle na podlaze pak ležel monitor, bedna s vlastním počítačem, video a taška s kazetama, CDčkama a DVDčkama. Foťák jsem nakonec dovezl až druhý den. Takhle srovnané to všechno vypadalo docela pěkně, ale pohled na stůl zející prázdnotou se mi líbil už o hodně míň.
  Asi tak v půl šesté dorazila Dáda, chvíli jsme pokecali, prohlídli a zkritizovali nový kalendář XWP a pak začli nosit věci do auta. Bohužel se vyskytl menší problém - nějaký chytrák zaparkoval tak skvěle, že mi auto totálně zablokoval, ale po půlhodině troubení se všechno vyřešilo a my, plně naloženi techniku, mohli vyjet směrem k místu konání EvilCONu. Cesta Prahou proběhla hladce, jen na místě činu nastal opět problém s parkováním (inu centrum Prahy, nevim proč Dáša nemůže bydlet třeba v Hradci Králové... ;)) No nic. Vynosili jsme věci nahoru a začli vesele instalovat. Po chvíli přemýšlení, kam všechno vlastně umístit, jsme se rozhodli pro místo u okna vedle televize. Ziina zapojila video, já počítač, všechno to zapnuli a vyzkoušeli. Pak jsem ještě pomohl s rozvěšováním obrázků všemožně po dveřích a oknech, to aby to tam vypadalo hezky Xenisticky a ďábelsky (čili nic typu Eli, Najara, Gabrielle nebo hodná Callisto), no a někdy po desáté jsem Dášu upozornil, že odteď mi za všechno ručí svou hlavou, rozloučil se s ní a odjel do svého vybíleného bytečku. Parkovací problémy naštěstí již nenastaly a tak jsem těšící se na nadcházející víkend v klidu usnul.     pátek, 30.listopadu 2001, den první

  V pátek jsem přišel z práce, pobral rychle foťák a dalších pár věcí, sedl na metro a zajel naproti SeXeně na Prosek. Tam jsme společně sbalili figurky, některé magazíny a další materiály, doběhli (teď již společně) zas na metro a uháněli vstříc EvilCONu. Na místo jsme dorazili kolem páté, přítomni byli už Ziina, ReMort a Kubulla, podle prvního dojmu už v sobě každej měli aspoň šest piv a tři rumy (Kubulla nám před obličejem šermoval sajema a Ziina na nás dštila oheň a síru). Hned první věc, kterou jsem se dozvěděl, bylo, že se mi počítač už dvakrát kousnul při přehrávání filmu Army of Darkness (zajímavé, doma se mi nekousne takřka nikdy, ugh :-o).

  No, dál už budu psát spíš stručně, jelikož od této chvíle jsem začal fotit a fotky za mě řeknou všechno lépe. U každé by měl být popisek, který se objeví, když nad obrázkem chvíli podržíte kurzor myši.

  Během večera postupně dorazili ještě MirekJ, Darth Annaud, Tomáš a Máňa. Od začátku se pařila hra Talisman of Fate od Nintenda (přes PC emulátor), Ziina s Kubullou v náležitých kostýmech předváděli ukázky z epizod (wrestlingový souboj z Kindred Spirits je ale jen na videu). Shlédli jsme také sestřihy zaměřené na určité "evil" postavy s Xenaverse - tento den konkrétně Area, Boriada a Hope, dále pak epizodu Akt X s Lucy Lawless,  Manga film "Ghost in the Shell" a MontyPythonovský "svatý grál". Někdy v noci odešli spát domů Máňa, MirekJ a Darth Annaud. My jsme šli spát někdy kolem třetí v noci, čemuž předcházelo hodinové nafukování Tomášovy matrace. No, spát jsme chtěli, ale ta postel, co jsme na ní leželi s SeXenou tak strašně vrzala, že se stejněspát moc nedalo :-)

ReMortician paří Talisman of Fate, tato hra nás později provázela celým EvilCONem Příchozí Darth Annaud ještě ani nestačila odložit kabát a už se nadšeně vrhnula do našeho multimediálního koutku Část našeho osazenstva sleduje boj Gábinky s Gábinkou v aréně Talismanu, Darth Annaud si chystá objektiv, foťák, film, spoušť, závěrku, clonu a autofokus Pomoooc, Ziině se právě do ruky dostala kamera, na bitevním poli už přestává být nebezpečno, protože před objektivem všichni utekli Další momentka ze sledování něčeho, v popředí právě příchozí MirekJ MirekJ se nejistě rozhlíží, Máňa si prohlíží naši bohatou zásobu magazínů a duo vata Kubulla a Ziina si domlouvají, jakou boudu na nás ušijou právě teď Kubulla a Ziina předvádějí scénku z The Way - Indrajeet na létajícím koberci honí Gabrielku Kubulla a Ziina předvádějí scénku... už ani nevím z čeho ;) V rámci další scénky se Kubulla vrhnul na Ziinu a snažil se jí... Dáša byla silnější ;-) Kubulla, Ziina a úvodní pasáž z epizody Antony a Kleopatra Tomáš ze zálohy sleduje co se bude dít, v pozadí se chystá do scény vložit SeXena Ziina a Jakub se namaskovali jako Borias a Alti a dali se do předvádění dalších scének Borias a Alti nacvičují vzájemné uškrcení v maskérně (preview na intro ve flashbacku šesté epizody deváté série) Borias a Alti se předvádějí v celé své kráse svému EvilXenistickému obecenstvu Alti a Borias alias Kubulla a Ziina alias Jakub a Dáša Rozvášněná Alti se chystá uškrtit SeXenu, čemuž asistuje přísedící ReMortician, Máňa si zcela nezaujatě rozbaluje svůj nový kalendář XWP pro rok 2002 Borias kope do spící Alti (scénka z eizody Adventures in the Sin Trade) Ještě jednou detail Boriada s Alti Altibulla pózuje pro toho divného muže s krabičkou s okem co jí furt drží v ruce Tomáš nechápavý vrazil právě do dveří a spatřil ty orgie, které se v místnosti zrovna odehrávaly Borias aka Ziindada v celé své kráse Borias a Borias - najděte alespoň jeden rozdíl! Tanečková scéna Xeny s Lao-Ma z dílu The Debt poprvé Tanečková scéna Xeny s Lao-Ma z dílu The Debt podruhé Tanečková scéna Xeny s Lao-Ma z dílu The Debt potřetí Zmožená Xena a Lao-Ma (éééh, tedy vlastně Kubulla a Ziina (éééh, tedy vlastně Jakub a Dáša)) odpočívájí po náročné produkci Ziina aka Xena na lodi z Friend in need pt.I poprvé Ziina aka Xena na lodi z Friend in need pt.I podruhé Ziina namaskovaná jako Xena z epizody The Way (porovnejte s obrázkem vlevo úplně nahoře)     sobota, 1.prosince 2001, den druhý

  Probrali jsme se kolem jedenácté. Hned po ránu byl v rámci slibované znásilňovací akce znásilněn ještě rozespalý ReMort. Pak jsme shlédli starý dobrý film Highlander, v jehož průběhu přišli MirekJ a Darth Annaud. Po Highlanderovi začli někteří pařit Talisman of Fate a někteří začli hrát karetní hru s Xeníma kartičkama. Potom jsme si pustili ukázky z DVDčka s Jennou Jameson "My Plaything", dál běžel díl z seriálu Cleopatra 2525, během nějž připravila Dáša oběd - špagety. Pochutnali jsme si na nich při dílu s Napoleonem ze seriálu Jack of all Trades s Brucem Campbellem. Po Jackovi jsme šli s Darth Annaud a SeXenou nakoupit a když jsme se vrátili, zjistili jsme, že Kubulla mezitím stihl vyrobit maketu starého chakramu a Dáda talíř jednohubek. Na nic se tedy nečekalo a spuštěn byl další z vrcholů EvilCONu - film Caligula s Peterem O'Toolem. Po Caligulovi se v nastalé náladě začlo tanečkovat na hudbu z Lyre, Lyre, Hearts On Fire a také z Tales of Two Muses. Rozdovádění z tancování jsme ještě sehráli kombinovaný porod chakramem z Gabrielle's Hope/Last of the Centaurs, kde Darth Annaud excelentně sehrála roli ovečky ;-) Pak přišel Jarda a Máňa, s jeho příchodem začal nejlepší pořad večera - sestřih s Alti. Pod jeho vlivem se Ziina hned vrhla na SeXenu a jako Alti jí namaskovala. Nakonec jsme ještě stihli skouknout Chilli Fucktor s Hudson Leick, Armageddon now v češtině (!), Yes Virginia, there is a Hercules a nakonec film s Kevinem Sorbem - Kull dobyvatel. Jarda, Máňa, Darth Annaud a MirekJ zmizeli v noci už ani nevim kdy a my šli spát/nespát/vrzat postelí :-))) někdy kolem páté.

Jojo, při Highlanderovi se snídá nejlépe, zvlášť když je to dobré instantní jídlo z Kubíkových zásob Kubulla, SeXena a RoboCop. Pod námi ta v noci nechutně vrzající postel. Na ní by měli pohřbívat mrtvé, protože zvuky které vydávala by i mrtvého probudili :-) Začátek kartičkovacích orgií - v tuto chvíli ještě nejsou zcela určena pravidla a tak všichni jen tak nechápavě tápou Darth Annaud právě vynesla svúj trumf- kartičku s Joxerovo přihřátym bratrem Jacem Kubulla právě přebil Darth Annaudina Jace svým Pampalábuskem Hodná teta Dáda vaří pro své zlé skřety Xenity (vlastně špagety) Figurkační orgiastické divadélko aneb několikanásobná Xenobarbie v akci Zlá teta Dáda vyrábí pro své hodné a krásné Xenity skřety   ...jednohubky! Darth Annaud se pustila s chutí do Talismanu a za pomoci Caesara zlomila všechny rekordy Tak a pro začátek tanečkoidní zábavy si dáme závěrečný tanec z epizody Tales of two Muses Taneční v plném proudu, právě probíhá tanec Tary z epizody Tales of two Muses (což je zcela evidentně poznat z póz všech čtyř zúčastněných) SeXena ve svém CONovém tričku Alti a Kubulla se svým punkovým chakramem Dáda se pustila do souboje se Ziinou a po několika nezdařených pokusech přesedlala na Gábinku Kubulla, SeXena, Xena, Gabriela, chakram, hůl, kuchyň a stůl. Dýja dýja dá! V televizi právě dáváj Chilli Fucktor s Hajdi Janků Hudsoň Čejkovou, což Dášu odtrhlo od souboje s Areem (ajta krajta!) Náš zakuklený trojspolek se dohaduje, jakou imatrikulaci si do svého repertoáru zařadí právě TEĎĎĎ!!!! Ziina se vrhla na SeZiinu a jala se z ní udělat SeAlti Těžká, přetěžká je práce maskérova, ale ten výsledek stojí za to! Alti už se nám rýsuje v zrcadle, zato Dáda už bá Boriadovy rysy značně strhané ALTI? ALTI?? ALTI!!! Jsem to opravdu já Xeno? Jsi to opravdu ty Alti. Chybělas mi! SeAlti si na Dádě hnedka vyzkoušela svoji moc a pořádně jí vykoupala (taky už to Ziina potřebovala, holka jedna) SeAltina moc je převeliká a tak se z Dády stala létající útočná fúrie první kategorie XB-1 Finální verze SeAlti - všimněte si i krve na čele - tak to má být. (SeXena si později dala tuhle fotku jako wallpaper, ale druhý den jí musela dát zas pryč, protože se sama sebe bála :-))     neděle, 2.prosince 2001, den třetí

  Tento den už se toho z mého pohledu moc nestalo - Tomáš zmizel někdy brzo ráno, kolem desáté jsme postupně vstali a zmizel jsem i já (odjel jsem si domů pro auto). Po návratu jsme si z kamery pustili videozáznam, který Kubulla za celý CON natočil a shlédl jsem i tanečky z epizody Who's Gurkhan?, které si děti zatancovaly v době mé nepřítomnosti. Na závěr nám SeXena s Kubullou předvedli svůj zcela nový hit "Ale běž!" a pak už nastalo jen mohutné uklízení, skládání, rozpojování a zametání. Jak bylo uklizeno a sbaleno, nanosili jsme věci zas do auta, rozloučili se a vyrazili směrem k domovu. Tam jsem nakonec ještězjistil, že mi v paměti foťáku přibylo pár obrázků Gabrielky v Kubullovo podání. A to jsou taky jediné obrázky z neděle.

Gabriela v Kubullově podání poprvé ;) Gabriela v Kubullově podání podruhé ;) Gabriela v Kubullově podání potřetí ;) Gabriela v Kubullově podání počtvrté ;)


>> KONEC <<


Disclaimer:
Image epizody Them Bones, Them Bones bylo zneužito během produkce této reportaŽŽŽe.

Zpět na hlavní stránku


Evil XENA z Fallen Angel Evil GABRIELA z The Haunting of Amphipolis
EvilCON 2001
EvilCON 2001
EvilCON 2001